Aγώνες της ημέρας...

powered by Agones.gr - Stoixima

Θετικό τέστ

Τη νίκη σε φιλική αναμέτρηση - που έλαβε στο γήπεδο του Ρούφ-  κατάφερε η ομάδα μας με το 2-4 να καταγράφεται ως τελικό αποτέλεσμα κόντρα στον τοπικό ΠΑΟ..

Ο κόουτς Χατζηαλέξης ξεκίνησε με τους Βουτσινά,Σπήλιο,Γερολυμο,Σαμιώτη ,Σύρο, Μαργιόλη ,Σούφλα, Σκαφτούρο,Σάμιο,Γκορόγιας και Παυλάκης.
 Στο πρώτο μισάωρο, ο Εθνικός κέρδιζε ήδη με 3-0....Στο πρώτο λεπτό ο Παυλάκης άνοιξε το σκορ παίρνοντας το ..ριμπάουντ από σούτ του Σκαφτούρου που απέκρουσε ο αντίπαλος κίπερ..
  Απο κει και πέρα ακολούθησαν δύο γκολ απο Σκαφτούρο και Σούφλα στο 23 και το 28 αντίστοιχα και κάως έτσι  έκλεισε το πρώτο ημίχρονο.Απο κει και πέρα, η ομάδα έκανε αλλαγές  που άλλαξαν το μομέντουμ , ο ΠΑΟ Ρούφ μείωσε σε 2-3 ,αλλά ο Παυλόπουλος  στο 73 με κεφαλιά απο σέντρα του Γκορόγια έκανε το 2-4....