Ορθιος στο Καστέλι

Όρθιος στάθηκε ο Εθνικός στην Κρήτη που αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ ισοφάρισε και πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας κόντρα στον Κισσαμικό.

Οι γηπεδούχοι απείλησαν για πρώτη φορά στο 12′ με σουτ του Φραγκουλάκη και την μπάλα να πηγαίνει στο δοκάρι του Βουτσινά. Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου οι Κρητικοί πήραν το προβάδισμα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Φραγκουλάκη. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Γκορόγιας πήρε πέναλτι και στο 80′ ο Σούφλας το μετέτρεψε σε γκολ ισοφαρίζοντας για τον Εθνικό σε 1-1.
Ο Εθνικός ξεκίνησε με τους εξής 11: Βουτσινάς κάτω απο τα δοκάρια. Απο δεξιά προς αριστερά οι Μπένα(Γκορόγιας),Κουκούλης,Μακρής,Γερόλυμος. Αμυντικά χαφ οι Γούλας,Σούφλας και μπροστά τους ο Δωροβίνης. Δεξί χαφ ο Υφαντής(Παυλόπουλος), αριστερά ο Παυλάκης (Σαμιώτης) και μπροστά ο Μάναλης.
Στον πάγκο  θα είναι οι: Σταφσουλάι,Σαμιώτης,Τογρού,Ντόντα,Ξενιτόπουλος,Γκορόγιας,Παυλόπουλος

Κισσαμικός(Σπύρος Μπαξεβάνος): Λαζαρίδης,Σμίλτος,Βιδάλης,Τζανής,Φραγκουλάκης, Σεληνιωτάκης,Τσερκέζος,Σουμπασάκης,Πασιαλής,Λιούντας, Μπερνιδάκης