4-4 oι παλαίμαχοι μας

Ενα ακόμα ματς  απόλυτα συγκλονιστικό έδωσαν οι Παλαίμαχοι της ομάδας μας με αντίπαλο της Ιεράπολη με το τελικό 4-4 να καταγράφει ένα απόλυτα σπουδαίο παιχνίδι...

Αν και οι παίκτες μας δεν μπήκαν καλά στο γήπεδο, χάνοντας με 3-0 στο πρώτο ημίχρονο,με μία απίστευτη αντεπίθεση οι "Κυανόλευκοι"  μπόρεσαν να γυρίσουν την κατάσταση με δύο γκολ του Μέλου ,ένα του Σαμιόγλου και ένα του Τόλη Δημόπουλου.
 Τελικά όμως στο τελευταίο λεπτό του αγώνα οι αντίπαλοι μας ισοφάρισαν στο τελικό 4-4.. Νέα πρόσωπα  στο ρόστερ ήταν οι Πάβλοβιτς και Αγγέλου ...
Για τον Εθνικό αγωνίστηκαν οι: Μουκέας,Δημησιάνος,Ιωακειμίδης,Κρητικός,Μέλλος,Μουτάφης,Μπατσινίλας,Ντρέλιας,Πετράκης,
Πουρπουτίδης,Σαμιόγλου, Σταματάκης Χρ.Τζακάκος,  Τσιμπάκης, Χόρτσας,Κατσικογιάννης Γιάννης ,Κατσικογιάννης Παν. ,Αρμόδωρος, Σεραφείδης,Βιτζηλαίος,Κατικαρίδης, Κόχειλας